Turi̇zm İşletme Ve Yatırım Dergi̇si̇ 17 Sayısında Jetwell
Buradasınız: Anasayfa / Blog
17 Eylül 2022, Cumartesi
Turizm İşletme ve Yatırım Dergisi 17 Sayısında Jetwell
Satış sonrası servis ve yedek parça temininde hem ekonomik hem de hızlı çözüm üretebiliyoruz.
Turizm İşletme ve Yatırım Dergisi 17 Sayısında Jetwell

2008 yılında İstanbul, İkitelli Organize Sanayide kurulan ve kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Jetwell, üretime başladığı ilk yıldan itibaren dinamik kadrosu ile küreselleşen pazarda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürürken, yurt içinde katmış olduğu fuarlar ve organizasyonlarla da geniş bayi ağı ile ürünlerinin satışına devam ediyor.

"Satış sonrası servis ve yedek parça temininde hem ekonomik hem de hızlı çözüm üretebiliyoruz."

Firmaları hakkında bilgi veren Jetwell Genel Müdürü Asım Emre, "Endüstriyel dünyanın devamlılığına verimliliğine inanarak, ve ürünlerimizin tamamının üretiminden nihai tüketiciye kadar uzanan süreçte, müşteri mutluluğu ve çözüm odaklı olma prensibimiz: otel, hastane, okul, fabrika, avm, market, cafe, restoran, depo-antrepo gibi profesyonel temizliğe ihtiyaç duyan, sektöründe öncü, bilinen, saygın kurum ve kuruluşların kısa zamanda Jetwell markasını tercih eder hale gelmesini sağlamıştır. Jetwell olarak 15 yıldır temizlik arabaları, elektrikli ve akülü zemin yıkama makinaları, çamaşır arabaları, kat arabaları, maid arabalan, geri dönüşüm arabaları ve buklet malzemelerinin üretimi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Firmamızın öne çıkan en önemli özelliği üretimin tamamının bize ait olmasıdır. Dolayısıyla her türlü müşteri talebine çözüm üretebiliyoruz. Satış sonrası servis ve yedek parça temininde hem ekonomik hem de hızlı çözüm üretebiliyoruz. Ayrıca çoklu adet stok bulundurma, uygun maliyetli ürün çeşitliliği, yerinde keşif yapma ve müşteri isteğine bağlı çözüm üretme, ürünlerde değişiklik yapabilme kabiliyeti, kurum ve kurumsal renklere uygun ürün geliştirebilme, Orijinal yedek parça kullanımı ve tedariğinde kolaylık gibi birçok avantaj sunuyoruz." şeklinde konuştu.

"2022'nin ikinci çeyreğinden itibaren firmamız hem yurt içi hem yurt dışı satışlarda büyüme gerçekleştirdi."

Müşteri talebine uygun imalatlarıyla sektöründe büyüyen Jetwell; otel, hastane, okul, fabrika, avm gibi yapılara yönelik temizlik arabaları, zemin yıkama makinaları, çamaşır arabaları vb. üretimi konusunda faaliyet gösteriyor. Jetwell'in 2023'te ürün portföyünü genişleterek, turizm tesislerinin taleplerine göre ürünlerini yenilemeye devam etmesi amaçlanıyor.

"Turizm sektöründeki yatırımlar arttıkça bizim de firma olarak büyümeye devam edeceğimiz bir gerçek,"

2022'de stor perdeli kat arabası, büyük çamaşır toplama arabası, valizlik, galvaniz kaplama dörtlü ve geri dönüşüm arabalarının Jetwell ürün portföyüne eklendiğini aktaran Asım Emre, 2022 yılına ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı. "2022'nin ikinci çeyreğinden itibaren firmamız hem yurt içi hem yurt dışı satışlarda büyüme gerçekleştirdi. Turizm sektöründeki yatırımlar arttıkça bizim de firma olarak büyümeye devam edeceğimiz bir gerçek." Emre, 2023'te de ürün portföylerini genişleterek, turizm tesislerinin taleplerine göre ürünlerini yenilemeye devam edeceklerini ifade etti Otel temizliğinde öne çıkan ürünleriyle ilgili de bilgi veren Emre, "JW- 84045 modeli bataryalı zemin yıkama makinası, tüm sert zeminlerde yüzeyleri hızlı, pratik ve su tasarrufu sağlayarak temizlemekte, böylece hem zaman hem personel hem de ekonomi yönünden daha verimli ve daha sağlıklı bir çalışma sağlamaktadır. Ayrıca genel alan temizliği için ürettiğimiz Midi Presli alüminyum madelimiz hem görsel hem de teknik olarak kullanımı kolay, misafirleri rahatsız etmeden çalışan bir modeldir" dedi.

"Otel yatırımcıları ürün almak istediklerinde üretici firmayı mutlaka araştırmalıdır."

Jetwell'in yeni otel yatırımlanına ulaşması noktasında, "Özellikle derginizi takip ediyoruz. Ayrıca bizlere düzenli olarak ulaşan e-postalarınız ve bilgi paylaşımlarınızla bu konularda sağlıklı ve güvenli bilgi edinmiş oluyoruz." ifadelerini kullandı Otel yatırımlarında tedarik süreçlerinde dikkat edilmesi gereken noktalara da dikkat çeken Emre, "Üretici bir firma olarak, tedarikçi firmalar konusunda yatırımcılara şu hususlara dikkat etmelerini öneririm; satılan ürün 1'inci sınıf malzemeden olmalı, herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında üretici firma ürününün arkasında durabiliyor olmalı, yedek parçada sıkıntı yaşanmamalı ve müşterinin taleplerine çözüm üretebilen bir firma olmalı. Eğer bu sayılanlardan herhangi birinde sıkıntı yaşıyorlarsa, o üretici firma ile çalışmamaları gerekmektedir. Otel yatırımcıları da bu bağlamda herhangi bir ürün almak istediklerinde üretici firmayı mutlaka araştırmalıdır. Ürünlerin hangi malzemeden yapıldığını, hangi kalitede üretildiğini, üretici firmanın müşterinin özel isteklerine çözüm üretip üretmediğini, üretici firmanın satış sonrası desteklerinin ne kadar hızlı ve ne kadar ekonomik olduğunu sorgulamalıdır. Eğer bunlara dikkat edilirse otel yatırımcıları da kaliteli, güzel ve daha ekonomik ürünlere ulaşmış olacaktır." şeklinde konuştu.

"Hem misafirlerin sağlığı hem de ürünlerin göze hitap etmesi önem arz etmektedir."

Otellerde temizlik amaçlı kullanılan malzemelerin hijyenik bir biçimde korunmasının önemine dikkat çeken Asım Emre, şöyle devam etti: "Kullanılan ürünün görüntü ve ses kirliliğine sebebiyet vermemesi gerekmektedir. Dolayısıyla hem misafirlerin sağlığı hem de ürünlerin göze hitap etmesi önem arz etmektedir. Jetwel ürünlerinde özellikle bu konuya hassasiyetle özen göstermektedir. Firmamız misafir konforu ve memnuniyeti ile ilgili çalışmalar yapmakta, son kullanıcıdan alınan istekler göz önünde tutularak daha iyi, daha güzel ürünler üretmeye devam etmektedir. Pandemi sürecinde özellikle kullanılan ürünlerin daha steril ve korunaklı biçimde nasıl kullanabiliriz konusu çok gündeme geldi. Bununla birlikte pandemi öncesinde olduğu gibi sonrasında da Jetwell ürünlerinde sağlığa zararlı herhangi bir malzeme kullanmamaktadır. Bu konuda AR GE ekibimiz çalışmalarına devam etmektedir."

Etiketler
Jetwell
Turizm İşletme ve Yatırım Dergisi
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın